Služby

S dlouholetou tradicí naší oční optiky poskytujeme kvalitní komplexní služby a osobní přístup ke každému zákazníkovi s důrazem na maximální servis a spokojenost. V rámci našich služeb nabízíme i precizní odborná vyšetření zraku, abychom vám zajistili optimální vidění a zdraví vašich očí.

Naši zkušení odborníci vám rádi pomohou vybrat ideální dioptrické brýle, sluneční brýle, dětské brýle nebo sportovní brýle, které nejen skvěle sedí, ale také poskytují optimální ochranu. Prodejna má skladem více než 3 000 produktů, které se neustále doplňují o aktuální trendy, ze kterých si vybere opravdu každý.

Myslíme i na ty nejmenší, kdy poskytujeme pestrý a bohatý výběr dětských dioptrických i slunečních brýlí, abychom nejen uspokojili estetické potřeby, ale také podpořili jejich oční zdraví od samého začátku.

Pro ty, kdo upřednostňují kontaktní čočky, jsme tu s možností aplikace čoček na míru. Zajistíme optimální pohodlí a kvalitu pro vaše oči. Z nabídky můžete vybírat hned z několika produktů podle toho, které vám budou vyhovovat nejlépe.

Abychom doplnili váš vzhled a obohatili vaše možnosti, máme také široký výběr doplňků, které podtrhnou vaši osobnost a styl. Vaše spokojenost a zdraví vašich očí jsou pro nás prioritou.

Sledujte nás online a zůstaňte v obraze – díky tomu se dozvíte o aktuálních slevách a prodejních akcích a nepromeškáte tak příležitost na výhodný nákup nejen kompletních dioptrických brýlí, ale také třeba kvalitních slunečních brýli na vás oblíbený sport jako je cyklistika nebo zimní lyžovačka.

Napište nám

.

1 + 1 =

Prodávané značky