Dioptrické brýle

Oční optika v Hradci Králové přináší pestrou paletu kvalitních dioptrických brýlí, které spojují dokonalou funkčnost se špičkovým módním designem. Bez ohledu na váš osobní styl či potřeby, u nás naleznete dámské dioptrické brýle, pánské dioptrické brýle a unisex brýle.

Vybírejte ze značek:

Guess, Hugo, Jimmy Choo, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Carrera, Woow, Carolina Herrera, Hickmann, Lowe Moschino, Piere Cardin, Seventh Street, Woodys, Hannah, Horsefeathers, Prague, Polaroid, Cubista, William Morris nebo Tom Ford.

Naši vysoce kvalifikovaní specialisté jsou tu, aby vám pomohli vybrat dioptrické brýle, které nejen perfektně sladí s vaším stylem, ale také splní vaše požadavky na funkcionalitu.

S našimi precizně vyrobenými dioptrickými skly garantujeme nejen ostrý a čistý pohled, ale i maximální pohodlí pro vaše oči. Naše nabídka zahrnuje rovněž multifokální či ztenčená skla s mnoha možnostmi úprav.

Kromě dioptrických brýlí nabízíme také rozšířený sortiment doplňků, jako jsou brýlová pouzdra, šnůrky, čistící spreje a příslušenství pro kontaktní čočky. Proti nekomfortnímu zamlžování u nás naleznete Anti-Fog utěrky pro všechny typy skel. S radostí poskytneme okamžitou čistící službu ultrazvukem či provedeme opravy na vašich brýlích, abyste mohli užívat maximálního komfortu a funkčnosti.

Ukázka dioptrických brýlí

Rychlé zpracování zakázek

Široký sortiment se sezónními novinkami

Servis s optickou dílnou přímo v optice

Komplexní služby oční optiky a optometrie

Profesionální tým s osobním a individálním přístupem

Certifikovaná optika brýlových čoček Miyosmart pro léčbu krátkozrakosti u dětí

Napište nám

.

9 + 4 =